Hakkımızda

İŞCANLI İNŞAAT

Temelleri 76 yıl önce atılan İŞCANLI İnşaat, başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nde,
endüstriyel yapı ve konut inşaatı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra inşaat dünyasındaki farklı dinamikleri deneyimlemek için ENKA... nin Moskova’da yer alan Moscow City projesinde Fit-Out Koordinatörü olarak çalışan Ahmet İşcanlı, 2011 yılında Türkiye'ye geri dönmüş, üçüncü nesil olarak bayrağı devralmıştır.
Kırk yıllık tecrübesiyle desteğini esirgemeyen mimar Sait İŞCANLI’nın öğrettiği yolda dürüstlük ve kalite ilkelerinden taviz vermeden ilerleyen İşcanlı, farklı ve katma değeri yüksek projeler üretmeye devam etmektedir.

TARİHÇEMİZ

1998

İŞCANLI İNŞAATI

inşaat ve taahhüt hizmetleri konusunda kalite ve güven ilkesi esasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

2005

İNŞAAT DISIPLINI VE TEKNOLOJIYI ÖNKOŞUL SAYAN İŞCANLI İNŞAAT

deneyimli kadroları ve teknik donanımı ile sanayi yapıları, yüksek yapılar, toplu konut inşaatları, villa tipi özel projeler, eğitim binaları konusunda uzmanlaşmış ve başarılı uygulamalara imza atmıştır.

2010

HER YAPTIĞI IŞTE YÖNETIM VE ÜRETIM TEKNOLOJILERINI

geliştirmeyi ana ilke olarak benimseyen İŞCANLI İNŞAAT yatırımlarını bu temeller üzerinde sağlıklı bir şekilde arttırmayı hedeflemektedir.

2019

KONUT, EĞITIM VE SANAYI GIBI PEK ÇOK ALANDA HIZMET VEREN

şirketimiz altyapıdan başlayıp anahtar teslim bitime kadar her türlü yapının inşaat işlerinin yapım hizmetini değerli müşterilerine sunmaktadır.